Ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin Tarihi Belli Oldu


Güvenlik nedeniyle ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi 13 Nisan Çarşamba günü oynanacak.

Yaşanan terör olayları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Galatasaray – Fenerbahçederbisinin oynanacağı tarih belli oldu. Dev derbi, 13 Nisan Çarşamba günü TT Arena'da oynanacak.
13 NİSAN'DA OYNANACAK
Riva'da her iki kulüp yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, derbisinin 13 Nisan tarihinde oynanması kararı çıktı. Fenerbahçe 6 Nisan, Galatasaray ise 28 Nisan'ı istiyordu. Böylece her iki takımın da istediği tarih verilmemiş oldu. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, 13 Nisan haftasında gerekli gün değişikliklerinin yapılarak derbinin oynanacağını belirtti.
ÖZBEK: BİZ 28 NİSAN'I İSTEDİK AMA...
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, derbi tarihiyle ilgili olarak "Bizim istediğimiz tarih 28 Nisan'dı, tabii ki karar merci federasyondur. Gerekli fikstür değişiklikleri yapılarak derbi 13 Nisan'da oynanacak" ifadelerini kullandı.
USLU: BU DERBİ DAHA ÖNEMLİ BİR HALE GELDİ
Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu ise "Bu derbi her zaman her daim çok önemlidir. Ülkemizin yaşadığı ortam nedeniyle bu derbi daha önemli bir hale geldi. Barış içinde geçen yılları özledik, umarım bu derbi buna vesile olur. Önümüzdeki yıllarda inşallah güzel günleri göreceğiz" dedi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website