‘HEDEF OLMA KAZANAN OL’DA’ MÜNAZARA HEYECANI


Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Meclisi üyelerinin uyuşturucunun zararlarına dikkat çekmek amacıyla ikincisini düzenlediği ‘Hedef Olma, Kazanan Ol’ etkinliği liseler arası münazara ile devam etti. Münazaranın finalinde Sağmalcılar Lisesi ile Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri yarıştı. Münazaranın galibi Aliya İzzetbegoviç Lisesi öğrencileri oldu.
Etkinlik kapsamında; Kuran-ı Kerim Okuma, Futsal, Voleybol, Basketbol, Masa tenisi, Fotoğraf, Kısa film, Münazara, Bilgi, Şiir, Kompozisyon, Atletizim ve Müzik olmak üzere toplam 13 dalda Bayrampaşalı gençler yarışıyor.
Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda yapılan münazara finalinde Sağmalcılar Lisesi ile Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri yarıştı. Münazaranın galibi Aliya İzzetbegoviç Lisesi öğrencileri oldu. Başkan Aydıner de öğrencilerin münazara heyecanına ortak oldu.
“BAYRAMPAŞA GENÇLİĞİ İLE GURUR DUYUYORUM”
Münazara öncesi bir konuşma yapan Başkan Atila Aydıner,” Bayrampaşa gençliği ile gurur duyuyorum.  Gençlik Meclisimiz Bayrampaşa gençliği ile ele ele vererek güzel işler başarıyor. Gençliğimizin faydalı uğraşlar içinde olduğunu gördükçe, geleceğimiz ve gençliğimiz adına oldukça umutlanıyorum. Türk gençliği dininin, dilinin, beyninin, ilminin davacısı bir gençliktir. Ancak bu gençliği yolundan çıkarmak, saptırmak isteyen şer odakları var. İşte bizler de bu noktada devreye girerek gençlerimizi onlar için yarar sağlayacak aktivitelerin, etkinliklerin, mekânların, tesislerin içine çekiyoruz. Çünkü geleceğin Türkiye’sini bugünün gençliğine emanet edeceğiz. O nedenle gençliğimizin harcanmasına asla müsaade etmeyiz. Münazaraya katılan tüm gençlerimizi kutluyorum. Galip gelen  Aliya İzzetbegoviç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizi de tebrik ediyorum.” dedi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website