Eyüp Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Yaşlılar Haftası'na özel gezi düzenleyerek Eyüplü yaşlıları Hz. Yuşa Tepesi'ne götürdü.
Yaşlılar Haftası'na özel Eyüplü yaşlılar Hz. Yuşa Tepesi'ne götürüldü.
![](http://www.istanbulajansi.ist/files/uploads/content/Haber_Video/IMG-20160321-WA0000_1152.jpg)
Yuşa Tepesi'nde camide namaz kılan, Yuşa Hazretleri’nin türbesini de ziyaret ederek dua eden yaşlılar, Uzun Evliya ve Ak Baba türbelerine de gittiler. Eyüplü yaşlılar bu anlamlı ve güzel gezi için Eyüp Belediyesi’ne teşekkür etti.