23 Nisan Coşkusu Maltepe'de Yaşandı


Maltepe Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenliklerle kutladı. Kurulan oyun parkurunda doyasıya eğlenen çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
Maltepe Belediyesi , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şenliklerle kutladı. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği kutlamalarda Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da yer aldı. Maltepe Organik Pazar’da düzenlenen şenlikte, animasyon ve sahne gösterileri, sokak tiyatroları, müzik, dans ve ödüllü yarışmalar, yaratıcılık atölyeleri, sihirbaz ve jonglör şovları, Hint dansı ve kınası, şişme oyun alanları, balon kukla tiyatrosu, üç boyutlu karakter maskotlar ve karikatüristler eşliğinde eğlence dolu saatler yaşandı. Kutlamalara katılan Başkan Kılıç çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Kurulan oyun parklarında doyasıya eğlenen çocuklara çekiliş sonunda çeşitli hediyeler verildi.
İki gün boyuca çocukların günlünce eğlenebileceği bir alan hazırladıklarını belirten Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Şenliğimiz çeşitli aktivitelerden oluşuyor. Çocuklarımızın anneleri - babalarıyla birlikte bayramımızı coşkun bir şekilde kutluyoruz. Sabah Atatürk Anıtı’na çelengimizi bıraktık. Öğlen saat 11 gibi sahilimizde Valimizinde katıldığı çok güzel bir etkinliğe imza attık. Burada da çocuklarımızın iki gün boyunca oynaya bilecekleri, güzel vakit geçirebilecekleri alanı düzenledik. Burada çocuklarımızla birlikte geleneksel 23 Nisan bayramımızı hep birlikte kutluyoruz” şeklinde konuştu.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website