Beşiktaş'ta Veli Kavlak ile Cenk Tosun, Tekme Tokat Birbirine Girdi

Beşiktaş'ta Tolgay ile Olcay'ın tartışmasının ardından Veli Kavlak ile Cenk Tosun tekme tokat kavga etti. Veli'nin dudağı patladı.

Süper Lig'de son 4 haftaya 3 puanlık bir avantajla giren  Beşiktaş'ta şampiyonluk stresi sinirleri germişe benziyor.
TEKME TOKAT KAVGA!
Önceki gün yapılan idmanda Tolgay ile Olcay tartışmış, olay kavga aşamasına gelmeden tatlıya bağlanmıştı. Ancak dün  Ümraniye'de ortalık fena karıştı.  Veli Kavlak'ın pas çalışması sırasında üst üste hatalar yapan  Cenk Tosun'a sözle sataşması, ipleri gerdi. Cenk, takım arkadaşının üzerine yürüdü, sert diyaloglar sürünce tekme ve yumruklar konuştu.
Fanatik'in haberine göre; olay yerine yakın tüm oyuncular araya girip ikiliyi güçlükle ayırırken, dudağında patlama ve kanama meydana gelen Veli, soyunma odasının yolunu tuttu.
"ŞAMPİYONLUĞA GİDERKEN..."
Yöneticilerin de izlediği basına kapalı antrenmanda yaşanan bu olay, teknik direktör  Şenol Güneş'i çileden çıkardı. Futbolcularını toplayan Siyah- Beyazlılar'ın hocası, ultimatom niteliğinde sözler sarfetti: "Bu kadar şımarıklık yeter. Size çok yüz verdim. Aklınızı başınıza alın. Şampiyonluğa gidiyoruz. Bu yaptıklarınız size yakışmıyor. Sorun yaratan, bizimle olmayacak."
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website