'Çocukların şehri Sultangazi’yi birlikte inşa ediyoruz'


Sultangazi Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan Çocuk Meclisi’nin genel kurul toplantısı yapıldı.
Sultangazi Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan Çocuk Meclisi, genel kurul toplantısı için bir araya geldi. Sultangazi Belediyesi Hizmet Binası’nda yapılan toplantıya Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, belediye başkan yardımcıları ile öğrenciler ve velileri katıldı.
Programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi Çocuk Meclisi ile çocukların fikirlerinin projelere yansıyacağını söyledi. Çocuk Meclisini proje grupları oluşturduklarını kaydeden Başkan Altunay, '3 grup halinde oluşturulan mecliste çocuklar fikirlerini paylaşacak ve projeler üretecek. Çocuklarımızın görüşlerini bakış açılarını anlamak ve onların taleplerini uygulamak için Çocuk Meclisi’nin faaliyetlerini önemsiyoruz' dedi.
Altunay, 'Okullarınızda ve mahallelerinizdeki talepleri Meclis’te tartışarak bizlere ileteceksiniz. Bu ilçede büyüyecek, bisiklet sürecek; tiyatrolar seyredip; en güzel okullarda okuyarak bu ülkeyi yöneteceksiniz. Mecliste söz sahibi olun; ilçenin yönetiminde söz sahibi olun. Burada edindiğiniz köklü ve derin deneyimlerle yarınların yöneticileri olmak için ön sıralarda koşacaksınız. Meclis toplantılarına katılın; Sultangazi’nin geleceğini birlikte konuşalım. Hizmetlerimizde çocuklarımızın fikirlerini ve projelerini önemsiyor; çocukların şehri Sultangazi’yi birlikte inşa ediyoruz' dedi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website