Dursun Özbek, Seçim Kararını "Futbolcular Mücadeleyi Bırakır" Diye Açıklamıyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, aldığı seçim kararını "Futbolcular mücadeleyi tamamen bırakır. Bu da Avrupa hakkını kaybetmemize yol açabilir" düşüncesiyle açıklamıyor.

Galatasaray'da seçim kulisleri ısınmaya başladı...
Camianın neredeyse büyük bir bölümünün mayıs ayında erken seçime gitmesini istediği başkan Dursun Özbek'in, seçim kararını aldığı ancak men yasağını savuşturmak için  Avrupa vizesi arayan takımın etkilenmemesi adına henüz bunu açıklamadığı iddia edildi.
ANTALYASPOR MAÇI UMUTLARINI BİTİRDİ
Daha önce seçime sıcak bakmayan Başkan Dursun Özbek'in,  Antalyaspormağlubiyetinin ardından inadından vazgeçtiği ifade edildi.
Yoğun baskılar ve kötü sonuçlar nedeniyle kongreye gitme düşüncesini yakın çevresiyle paylaşan Özbek'in, "Ancak şimdi seçim kararı aldığımı açıklarsam, futbolcular mücadeleyi tamamen bırakır. Bu da  Avrupa hakkını kaybetmemize yol açabilir" dediği öğrenildi.
HAZİRAN'DA SANDIK BAŞINA
Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre başkanın 26 Mayıs'taki  Türkiye Kupası maçı sonrasında seçim kararını açıklayacağı ve haziran ayında kulübü erken seçime götüreceği belirtiliyor.
Dursun Özbek'in, resmi olarak seçim kararını açıklaması durumunda aday olup olmayacağı merak ediliyor.
NEREDEN NEREYE...
67 yaşındaki Dursun Özbek, 23 Mayıs 2015'te  G.Saray'ın 36. başkanı oldu.
Duygun Yarsuvat'tan bayrağı devralır devralmaz şampiyonluk sevinci yaşayan Dursun Özbek, 3 kupalı, 4 yıldızlı unutulmaz sezona başkan olarak adını yazdırdı.
Ancak bu sezon yaşanan çöküşte geçicilerle birlikte 5 hocayla (Hamza Hamzaoğlu,  Taffarel,  Mustafa Denizli, Orhan Atik ve Riekerink) çalışarak tarihe geçti.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website