Emniyet Müdürü Boyacı Çocuğa Ödül Verdi


Siirt Emniyet Müdürü, İstiklal Marşı okunurken saygı duruşunda bulunan boyacı çocuğu göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı ödüllendirdi.


Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, Türk Polis Teşkilatının 171'inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, İstiklal Marşı okunurken saygı duruşunda bulunan boyacı çocuğu, göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı ödüllendirdi.
BOYACI ÇOCUĞUN ADRESİ BELİRLENDİ

Kentteki etkinlikler kapsamında cuma günü Atatürk Anıtı'nda düzenlenen programda İstiklal Marşı okunduğu sırada selam vererek saygı duruşunda bulunan ve kameralar tarafından kaydedilen boyacı çocuğun adresi tespit edildi.
AĞABEYİYLE BİRLİKTE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE GELDİ

Emniyete davet edilen ilkokul 4. sınıf öğrencisi Sami Yarar, babası Seyithan ve ağabeyi Soner ile Emniyet Müdürlüğü'ne geldi. Aileyi karşılayan ve makamında ağırlayan İl Emniyet Müdürü Özkan, çocuğu öptükten sonra babası Seyithan Yarar'ı tebrik etti.
"BU DURUM BİZİ ÇOK ETKİLEDİ"

Özkan, burada yaptığı konuşmada, Sami Yarar'ın saygı duruşu anını görüntülerden izlediğini ve bu durumun kendilerini çok etkilediğini belirtti. Böyle hayırlı evlatlar yetiştirdiği için babalarına teşekkür ettiğini dile getiren Özkan, "Bizlerin özellikle bu bölgede güzel vatanını, milletini bilen hayırlı evlatlarımıza ihtiyacımız var." ifadesini kullandı.
BİSİKLET HEDİYE ETTİ

Özkan, her iki kardeşe içinde çeşitli hediyelerin bulunduğu birer çanta ile bir bisiklet hediye etti.

Emniyet Müdürü Özkan iki kardeşe daha sonra içinde çeşitli hediyelerin olduğu birer çanta ve ortak kullanmaları için bir bisiklet hediye etti.


VALİ TUTULMAZ, YARAR'I MAKAMINDA KABUL ETTİ

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Özkan ile Sami Yarar ve ailesini makamında kabul etti.
VALİ, ÇOCUKLARLA BİR SÜRE SOHBET ETTİ

Çocuğun davranışından ötürü aileyi tebrik eden Tutulmaz, eğitimin aileden başladığını belirterek, geleceğin teminatı çocuklara küçük yaştan itibaren milli ve manevi duyguların aşılanması gerektiğini belirtti.

Tutulmaz, çocuklarla bir süre sohbet ederek, çeşitli hediyeler verdi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website