Esenler Belediyesi'nin "Kimsesizlerin Kimi Projesi" kapsamında yaşlı ve kimsesiz vatandaşlar, Edirne’nin tarihi ve kültürel miraslarını gezdi.
Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün "Kimsesizlerin Kimi Projesi" kapsamında ilçede yaşayan yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara düzenlenen Edirne gezisinde, piknik ve ziyaretlerle keyifli günler geçirmeleri sağlanıyor.
Keyifli bir yolculuğun ardından Edirne’ye ulaşan vatandaşlar, ilk olarak Mimar Sinan'ın 'Ustalık Eseri' Selimiye Camii’ni ziyaret etti. Esenler'in yaşlıları namazı burada kılmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek hem kendilerine hem de tüm Müslüman alemine ve şehirlerine dua ettiklerini söylediler.