MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener'e Balıkesir'de Coşkulu Karşılama


MHP genel başkan adayı Meral Akşener, geldiği Balıkesir'de yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 300 araçlık konvoy ile karşılanan Akşener, kalabalıktan güçlükle ilerleyebildi.


MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener'e Balıkesir'de Coşkulu Karşılama
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genel başkan adayı Meral Akşener, bazı temaslar için geldiğiBalıkesir'de yaklaşık 300 araçlık konvoy ile karşılandı. Özellikle kadınların büyük ilgi gösterdiği Akşener, dev konvoy ile Balıkesirturu attı.

AKŞENER'E YAKIN OLABİLMEK İÇİN BİRBİRLERİYLE YARIŞTILAR

TOKİ kavşağında partililer tarafından yaklaşık 300 araçlık konvoy oluşturulması sebebiyle trafik ekipleri ve partililer arasında tartışmalar yaşandı. Davullar ve zurnaların çaldığı karşılamada Akşener'in içinde bulunduğu araç kalabalıktan güçlükle ilerleyebildi. Bozkurt işareti ile kendini bekleyenleri selamlayan Akşener gazetecilerin sorularını cevaplamadı. Partililerle selfie çektiren Akşener, daha sonra kendisi için tahsis edilen otobüse bindi. Partililerin Akşener'e yakın olmak için adeta birbiri ile yarıştığı karşılama töreni sonrasında araçlarla Balıkesir'de konvoy yapıldı.ÇANAKKALELİLER DE KARŞILAMAYA GELDİ

Öte yandan, genel başkan adayı Meral Akşener'i Balıkesir'de karşılamaya gelen çok sayıda Çanakkaleli dikkat çekti.

Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website