Survivor'dan Elenen Nihan, Olup Biten Her şeyi İfşa Etti


Survivor'dan elenen Nihal Candan Türkiye'ye dönmeden önce çarpıcı açıklamalarda bulundu. Takım arkadaşları tarafından ihanetle suçlanan Nihal Candan o iddialara cevap verdi.


Survivor'dan Elenen Nihan, Olup Biten Her şeyi İfşa Etti
Survivor 2016'dan elenen son isim Gönüllüler takımından Nihal Candan oldu. Türkiye'ye dönmeden önce Survivor hakkında flaş açıklamalar yapan Nihal Candan, hakkında çıkan iddialara cevap verdi.
Takım arkadaşları tarafından ihanetle suçlanan Nihal, 'Asıl onlar bana ihanet etti' diyerek bir bir bombaladı.
İşte Nihal'in adada olup bitene ilişkin yorumları;
"Konseyde beni yazmaları için performasımın iyi olmaması bir nedendi. Bunun yanında İbrahim ve Serkay için bazı zamanlarda can sıkıcı bir insan olmaya başlamıştım. Çok fazla fikir ayrılığına gelebilen kişiler değiller. Onlarla en samimi en dobra biçimde tartışan kişi bendim.
Survivor olmak parkurda ciğerini bırakmak değil. Parkurlarda yüksek başarı gösteremedim. Benim spor geçmişim yok, sporcu bir kimliğim yok ama ben Survivor'da karakter ortaya koydum. Ada'da olmalıydım.
ADADAKİ EN BÜYÜK PROBLEM...
En büyük problem açlıkken, en büyük haksızlık birilerinin pastadan fazla pay alıp ekmeği siz paylaşın demesiydi. Onun dışında Semih'in yaptığı çok haksızlık var takıma. Mesela dokunulmazlık oyunlarında oynamaması.
O OLAY İSTANBUL'DA OLSAYDI SONUÇLARI FARKLI OLURDU
İbrahim ile biz 'coconut kabuğu' olayı yaşamıştık. Bu olay aslında büyük bir olaydı ama ben hatır gönül diyerek bu işin üstünü örttüm. Ama bu olay İstanbul'da olsaydı tepkim daha farklı olurdu. Mevzu sen haklısın ben haklıyım değil de 'Nihal sen bunu yaptın çok üzüldük asıl amacım bu' denseydi ben konseyde herkesle vedalaşırdım.
Onlara, 'bana ihanet ettiniz' diyebilirim. Beni bunca haftadır tanımış olmalarını bekledim. Beni direkt ihanetçilikle suçladıkları için onlara ihanet ettiler diyebilirim. Bu kelimeyi onlar için değil de sadece Semih ve Gizem için kullanmak isterdim.
SEMİH'İN SAYILARINA İHTİYAÇLARI YOK
Takımın Semih'in sayılarına asla ihtiyaçları yok. Onlara kırgın olmama rağmen hala aklım o 6 kişinin doyması ve kazanması yönünde. Birbirlerini düşünmelerini istiyorum. Dileklerim bir dahaki konseyde Gizem ve Semih'i çarpıştırmaları yönünde."
İŞTE 30 MART 2016 TARİHLİ GÖNÜLLÜLER OY SIRALAMASI
1. Semih Öztürk
2. Serkay Tütüncü
3. Gizem Kerimoğlu
4. Damla Can
5. Gizem Memiç
6. Efecan
7. Nihal Candan
8. Zafer
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website