Çekmeköy'de satranç heyecanı


Çekmeköy’de gelenekselleşen 6. Çekmeköy Satranç Turnuvası, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisindeki yarışlarla başladı.
Çekmeköy Kaymakamlığı, Çekmeköy Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çatalmeşe İlköğretim Okulu’nun birlikte hazırladıkları 6. Çekmeköy Satranç Turnuvası başladı.
Çekmeköy’de gelenekselleşen satranç turnuvasının açılış töreni, Çatalmeşe İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti. Açılış törenine Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Gülder, Çatalmeşe Mahalle Muhtarı Ömer Lütfi Gürsoy ve öğrenci velileri katıldı.
Üç gün sürecek satranç turnuvasında küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde yarışılacak. Takım olarak ve bireysel olarak dereceye giren öğrenciler birbirinden renkli ödüller  kazanacak.
Birinci olan takıma diz üstü bilgisayar, ikinci ve üçüncü takıma tablet hediye edilecek. Bireysel olarak dereceye giren öğrencilerden birinciye tablet, ikinciye fotoğraf makinası, üçüncüye saat hediye edilecek.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website