Fatih Altaylı: Davutoğlu Daha Önce İstifa Etti, Erdoğan Kabul Etmedi


Altaylı'dan Erdoğan ile Davutoğlu'yla ilgili çok konuşulacak iddia: "Davutoğlu daha önce istifasını sundu ancak Erdoğan kabul etmedi"


Fatih Altaylı: Davutoğlu Daha Önce İstifa Etti, Erdoğan Kabul Etmedi
Habertürk yazarı Fatih AltaylıCumhurbaşkanıTayyip Erdoğan ile Başbakan Ahmet Davutoğlu arasında yaşanan anlaşmazlıklara dair iddialar içeren Pelikan Dosyası hakkında açıklamalarda bulundu.
"DAVUTOĞLU DAHA ÖNCE İSTİFA ETTİ, ERDOĞAN KABUL ETMEDİ"
Altaylı, dosyanın kim tarafından yazıldığını bildiğini ancak delili olmadığı için söyleyemediğini belirtirken, Davutoğlu'nun daha önce başka bir nedenle istifasını sunduğunu ancak Erdoğan'ın bunu kabul etmediğini iddia etti.
"AKLIMDA BİR İSİM VAR AMA..."
Halk TV canlı yayınına telefonla bağlanan Altaylı, söz konusu Pelikan Dosyas için "Bunu yazan kişi bir dönem Cumhurbaşkanı ile beraber çalışmış bir isim olduğunu düşünüyorum. Aklımda bir isim var ama delilim olmadığı için söyleyemiyorum. AmaCumhurbaşkanı'na daha önce çok yakın bir isim olduğuna eminim. Kullanılan dile baktığımız zaman zaten o ismin geçmişte kullandığı dili de andıran bir dil. İçerde olup bitenleri çok iyi biliyor" dedi.
"İDDİALAR DOĞRU"
Altaylı, söz konusu yazıların da bir anlamının olmayacağını daha önce de benzer iddiaların ortaya atıldığını ve bu iddiaların hepsinin de doğru olduğunu söyledi.
haberler.com
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website