Gökhan Gönül ve Mehmet Topal Takımda Kalmak İstediklerini Söyledi


Fenerbahçeli Gökhan Gönül ile Mehmet Topal, Sarı-Lacivertli takımda kalmak istediklerini ve yeni sözleşme imzalamak için hazır olduklarını yönetime bildirdi.


Fenerbahçe'de Gökhan Gönül ile Mehmet Topal, takımda kalmak istediklerini söyledi. Yönetim de görüşmelere hemen başlayıp, imzaları attırmak için harekete geçti.

GELECEKLERİ MERAK KONUSU

Takımda geleceği en çok merak edilen oyuncuların başında, sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Fenerbahçe'nin iki önemli silahı Gökhan Gönül ve Mehmet Topal geliyor. Taraftarlar, Gönül ve Topal'la ilgili nasıl bir karar verileceğini merakla bekliyor.

BEŞİKTAŞ İSMİ TEDİRGİNLİK YARATTI

Özellikle iki futbolcunun isminin Beşiktaş'la anılması, camiada kısa süreli bir tedirginlik yaratmıştı. Ancak bu futbolcuların ilk düşüncelerinin, Sarı-Lacivertli forma altında mücadele etmeye devam etmek istediği yönünde. Zaten daha önce Gökhan, hiçbir kulüple anlaşmadığını belirtip, niyetinin kalmaktan yana olduğunu ifade etmişti.

YILDIRIM YETKİYİ VERDİ

Topal'ın da aynı şekilde düşündüğü belirtildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın da, iki futbolcuyla yeniden sözleşme imzalanması konusunda kurmaylarına yetki verdiği, yakında görüşmelerin başlayacağı, imzaların kısa sürede atılacağı ifade edildi.

(Kaynak: AMK)
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website