Şırnak'tan Acı Haber! 1 Asker Şehit


Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda bir asker şehit oldu.

Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda bir asker ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan asker kurtarılamayarak şehit düştü.

Kent merkezinde PKK'lı teröristlerin yakalanması, patlayıcılarla tuzaklanan çukurların ve barikatların bertaraf edilmesi, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve emniyet unsurlarınca 14 Mart'ta başlatılan "Şehit Jandarma Üsteğmen Mehmet ÇifciOperasyonu" sürüyor.
AĞIR YARALANDI, HASTANEDE ŞEHİT DÜŞTÜ

Gazi Paşa Mahallesi'nde teröristler tarafından açılan ateş sonucu bir asker ağır yaralandı.Şırnak Asker Hastanesine kaldırılan yaralı asker, müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Bölgede teröristlere yönelik operasyon devam ediyor.
ŞIRNAK'TA 281 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ
Öte yandan Şırnak'ta terör örgütüne yönelik devam eden operasyonda dün 6 terörist etkisiz hale getirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, dünkü önemli yurt içi olaylara ve günlük faaliyetlere ilişkin bilgi verildi.
Buna göre, Şırnak'ta devam eden operasyonda 6 terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi, bir terörist teslim oldu. Kentteki operasyonda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 281 olarak açıklandı.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website