DÜNYAYI ARTIK DAHA GÜZEL GÖRECEKLER


İhtiyaç sahiplerine her konuda yardım etmeye devam eden Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ‘Kurumlar Arası İyilik Etkileşimi’ uygulaması ile 155 öğrencinin göz muayenesini yaptırdı. Muayene sonrası gözlüğe ihtiyaç duyan öğrencilere gözlüklerini Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner verdi.
Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Essilor Vision Foundation Vakfı, İşbir ve Merve Optik işbirliği ile dar gelirli ailelerin çocuklarını göz muayenesinden geçiriyor. ‘Kurumlar Arası İyilik Etkileşimi’ uygulaması ile şuana kadar toplam 155 öğrencinin göz muayenesi Göz Vakfı Hastanesi’nde yapıldı. Muayene sonrası gözlüğe ihtiyaç duyan öğrencilere gözlükleri Başkan Atila Aydıner tarafından verilirken, bazı öğrencilerin de gözlük camları ve çerçeveleri yenilendi. Çocuklara numaralı güneş gözlüğünün yanı sıra kalem, kalemlik ve şapka gibi çeşitli hediyeler de verildi.
BAŞKAN AYDINER: BİZİM İNSANIMIZ İYİLİK ETMEYİ SEVER
Bayrampaşa Belediyesi’nin özellikle Hayırevi kanalıyla ihtiyaç sahiplerine her türlü yardımı yaptığını hatırlatan Başkan Aydıner, “Bizim insanımız iyidir ve iyilik etmeyi sever. İyilik etme anlayışını toplumda yaygınlaştırarak, yapacağımız iyilikleri halkımıza birlikte yapmak istiyoruz. Bu doğrultuda ‘iyilik et, iyiliğe teşvik et’ ve ‘kurumlar arası iyilik etkileşimi’ gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdik. Duyarlı kuruluşlar ve insanlar bu projelerimize duyarsız kalmadı ve onların desteği ile 155 evladımızın göz muayenesini yaptırdık. Projelerimizi sahiplenerek bizlere destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website