Esnafın 100 bin kişilik demokrasi nöbeti


İstanbul Esenler’de Demokrasi Yürüyüşü 100 bin kişi ile devam etti. Hakimiyetin milletin elinde olduğunu göstermek ve demokrasiye sahip çıkmak için yapılan bu yürüyüşlere birçok önemli iş adamı ve esnaf katıldı.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın katılımı ile Esenler Belediyesi’nin düzenlediği 100 bin kişilik demokrasi yürüyüşü, ekonominin lokomotifi olan esnaf ile kol kola yapıldı. Gümrük Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, İstanbul Esnaf Odalar Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Esenler Esnaf Odası Başkanı ön saflarda yer aldı.
Demokrasi mücadelesinde ön saflarda yer alan ve birçok şehit vermiş olan esnaf, şehitlerini anarak ülkemiz ekonomisinde olan güçlerinin, demokrasiyi korumak içinde var olacağını bir kez daha gösterdi. Yürüyüş süresince, esnaf demokrasiye sahip çıktığı gibi ülkemiz ekonomisine de sahip çıkılması gerekliliğini belirterek ekonomik kalkınma için oluşmuş birliğin üretimde de devam etmesi gerektiğinin altını çizdi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website