Mut'ta MHP İlçe Başkanı İstifa Etti


Mersin'in Mut ilçesi MHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Çerekçi, görevinden istifa etti. Partisini topa tuttu.


Mersin'in Mut ilçesi MHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Çerekçi, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı açıklamayla 2 yıldır sürdürdüğü ilçe başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.
Çerekçi, "Bu görevin itibarını düşünen, inancından fedakarlık etmeyi en büyük zül addeden biri, eğilip bükülmektense, elbette kırılmayı tercih eder. Hayatım boyunca hiç eğilip bükülmedim, doğru bildiğimi her zaman ve her şartta söyledim. Bunun da bedelini kendi çapımda birçok kez ödedim. Hiçbir zorluk beni davamdan ve partimden döndüremedi, beni asla yıldıramadı." dedi.
"TEŞKİLATLARINIZA VE TABANINIZA SAHİP ÇIKIN"

Parti yöneticilerine de uyarıda bulunan Çerekçi, şunları söyledi:

"Başta belediye başkanları olmak üzere genel merkez yöneticileri. Sizlere gönül vermiş ülkücü camiaya AKP tarafından yapılan zulümlere karşı teşkilatlarınıza ve tabanınıza sahip çıkınız. Sizlere canını verecek kadar inanmış bu insanlara siz de zulüm ederseniz yakın tarih ve ülkücü camia bunun ağır bedelini sizinle beraber AKP iktidarına elbet soracaktır. Ancak son zamanlarda ülkücü camianın görmüş olduğu zulümlere ve sahipsiz bırakılışına tepki olarak bugün itibarıyla görevimden istifa etme ihtiyacı doğmuştur."
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website