Pendik Belediyesi'ne kültür ödülü


Uluslararası Folklor Festivalleri ve Geleneksel Sanatlar Konseyi Türkiye tarafından düzenlenen 'Hizmet ve Başarı Ödülleri'nde Pendik Belediyesi'ne 'Türk ve Dünya Kültürüne Hizmet Ödülü' verildi.
Uluslararası Folklor Festivalleri ve Geleneksel Sanatlar Konseyi Türkiye tarafından düzenlenen 'Hizmet ve Başarı Ödülleri' 7 kategoride sahiplerini buldu. Pendik Belediyesi, 'Türk ve Dünya Kültürüne Hizmet Ödülü'ne layık görüldü. Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, ödülü Geleneksel Sanatçılar Buluşması'nın kapanış programında CIOFF Türkiye Başkanı Savaş Tuğsavul’dan aldı.
Hizmet ödülünün yanı sıra Pendik Belediyesi'ne bir de teşekkür beratı takdim edildi. Beratta; "Türk ve dünya kültürü konusunda uzun yıllar yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar ülkemizin ve kültürümüzün tanıtılmasına yardımcı olmuş, dünya barışına sevgi, dostluk, kardeşlik tohumları atılmasına katkı sağlamıştır. CIOFF Türkiye üyesi olarak yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan ve almış olduğunuz bu ödülden dolayı sizi tebrik eder, saygılarımızı sunarız" ibarelerine yer verildi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website