Erdoğan AK Partili Vekilleri Uyardı: ByLock'tan Yakalananlar Gelip Bana Ağlamasın


"ByLock'tan yakalananlar 'Mağdurum' diye gelip bana ağlamasın" diyerek vekilleri uyaran Erdoğan, AK Partili bir ismin ByLock'çu çıkan oğlunu reddettiğine dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün AK Parti'li bazı milletvekilleriyle Beştepe'de bir araya geldi. FETÖ ile mücadele konusunda kararlılık vurgusu yapan Erdoğan, ByLock programının soruşturmanın en önemli ayağını oluşturduğunu söyledi. Yürütülen soruşturmalarda 100 bin ByLock kullanıcısının tespit edildiğini kaydeden Erdoğan, "ByLock'tan yakalananlar 'Mağdurum' diye gelip bana ağlamasın" dedi.
AK PARTİLİ İSİM BYLOCK ÇIKAN OĞLUNU REDDETMİŞ
Konuşmasında AK Partili bir isimden örnek veren Erdoğan, bu partilinin ByLock çıkan oğlunu reddettiğine dikkat çekerek, "Herkesin böyle olması gerekiyor" diye konuştu.
'TEKLİFE SAHİP ÇIKIN' MESAJI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anayasa değişikliği konusunda da önemli mesajlar verdi. Önümüzdeki hafta Meclis'e gelmesi beklenen teklife AK Parti milletvekillerinin tamamının sahip çıkmasını isteyen Erdoğan, sağlanan uzlaşı ortamının önemli olduğuna vurgu yaptı. Erdoğan, bu süreçte AK Parti teşkilatlarının çok sağlam durması ve çok çalışması gerektiğini sözlerine ekledi.
ERDOĞAN'DAN HDP'LİLERE: HERKES HAK ETTİĞİ CEZAYI BULACAK
Tüm terör örgütleriyle mücadele kararlılığını vurgulayan Erdoğan'ın gündeminde, HDP'liler de vardı. Dokunulmazlıklar konusunda anayasa değişikliği öncesi cesur açıklamalar yapanların bugün kaçtığını kaydeden Erdoğan, "Terörle mücadelede kararlıyız. Teröre destek verme konusunda herkes hak ettiği cezayı bulacak" şeklinde konuştu.
"YURT KİME AİT OLURSA OLSUN ÜZERİNE GİDİLMELİ"
Erdoğan, Aladağ'da yaşanan ve 11'i çocuk 12 kişinin hayatını kaybettiği yurt yangınına ilişkin olarak da, "Ölen çocuklar bizim evlatlarımız, bize emanet. Yurt kime ait olursa olsun sorumluların üzerine gidilmeli" mesajı verdi. (Sabah)
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website