Fenerbahçe, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile Sözleşme İmzaladı


Fenerbahçe'de 2. Aykut Kocaman dönemi resmen başladı. Kocaman, düzenlenen imza töreniyle resmen sarı-lacivertli ekibin teknik patronu oldu.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman devri resmen başladı. Sarı-Lacivertli ekipte 2. sezonunu geçirecek olan Kocaman için, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde imza töreni gerçekleşti.
Basın toplantısından açıklamalar...
AZİZ YILDIRIM: AYKUT İNŞALLAH UZUN YILLAR BURADA KALIR
AZİZ YILDIRIM: Biz Aykut hocayı 4 sene önce tanımadık. 27 yıldır tanışıyoruz. İnsanlar sevdiklerine kızabilirler. Bizim ortak paydamız Fenerbahçe. Aykut Kocaman'la hayata bakış açımız da aynı. Ben şahsım olarak 'dar ağacında olsam bile son sözüm Fenerbahçe' diyen insanım. Yanlış da olsa kimse beni yargılayamaz. Geçmişte 'Aykut Kocaman bir daha gelemez' demişimdir. Hayatta her şey değişim üzerine kurulmuştur. İnşallah bizler gitsek dahi uzun yıllar burada kalır. Fenerbahçelidir, kongre üyesidir. Bu birlik ve beraberlik ölene dek sürecektir. Onun Fenerbahçeliliği'ni kimse sorgulayamaz. Allah yolunu açık etsin.

AYKUT KOCAMAN: BURASI ZİRVEDİR
AYKUT KOCAMAN: Ben bunu şahsım adına söylüyorum; bizim için hiçbir yer değil, burasıdır zirve. Tekrar bu anlamda burada olmak son derece gurur verici. Bunun için de Aziz Yıldırım ve yönetimine teşekkür ediyorum.
Kaynak: Sporvadisi.com
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website