DAHA TEMİZ BİR İSTANBUL İÇİN TOPLANDILAR


İstanbul’daki 39 belediyenin çevre koruma ve kontrol müdürleri ile temizlik işleri müdürleri, daha temiz ve daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak amacıyla Başkan Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen Çevre Platformu Toplantısı’nda bir araya geldi.
Titanic Business Hotel Bayrampaşa’da gerçekleştirilen Çevre Platformu Toplantısı’nda hafriyat atıklarının kontrolü ile ambalaj atıklarının yönetimi konuları ele alındı. Bu konular üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürlüğü ve ilçe belediyeleri arasında koordinasyon sağlanması kararlaştırıldı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliği yaptığı toplantıya belediye başkan yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu,  Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürü Hüseyin Kaya, İstanbul Çevre Koruma Müdürü Fatih Erol, İstanbul’daki 39 belediyenin çevre koruma ve kontrol müdürleri ile temizlik işleri müdürleri ve personeli katıldı.
Toplantıda konuşan Başkan Aydıner, “Gelecek nesillere daha temiz ve daha yaşanabilir bir çevre bırakmak istiyoruz. Bu doğrultuda çevreyi kirleten unsurların ortadan kaldırılması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Çünkü bugün yararlandığımız çevre dedelerimizin mirası değil, torunlarımızın bize emanetidir” dedi.
 
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website