Küçükçekmece’de yaz spor okulları futbol branşına büyük ilgi


Küçükçekmece’de Yaz Spor Okulları’nda futbol branşına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor.
Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ücretsiz Yaz Spor Okulları’nda futbol branşına Küçükçekmeceli öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. 698 çocuğun katılımı ile derslerine devam eden kurslar, Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek.
Her yıl binlerce çocuğa spor yapma imkanı sunan Küçükçekmece Belediyesi’nin 21 branşta açtığı Yaz Spor Okullarına 4269 öğrenci kayıt yaptırarak, katılım sağladı. Hafta içi her gün devam eden kurslar, 10.00 ila 17.00 saatleri arasında uzman eğitmenler eşliğinde devam ediyor.
"Sporsever Küçükçekmecelilere teşekkür ederim"
Küçükçekmece amatör spor kulüpleri altyapı takımlarına lisanslı sporcu yetiştirildiğinin altını çizen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, "Futbol kurslarımızda başarılı olan çocuklarımız eğitmenleri tarafından tespit edilerek, ilçe sınırları içerisinde bulunan amatör spor kulüpleri altyapı takımlarına lisanslı sporcu olarak alınıyor. Futbol kursları ve diğer branşlarımıza büyük ilgi gösteren Küçükçekmecelilere teşekkür ederim. Bu kurslarda geleceğin yıldız sporcu ve futbolcularını yetiştirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website