‘HER ŞEY DAHA GÜZEL BİR BAYRAMPAŞA İÇİN’


Bayrampaşa Belediyesi, görsel bütünlüğü olumsuz etkileyen ve yolları daraltan binaların kamulaştırılmasını sağlayarak ilçeye estetik bir görünüm kazandırmayı sürdürüyor. Bu kapsamda, Muratpaşa Mahallesi Onarım Sokak’taki 3 katlı bir binanın kamulaştırılması sağlandı. Kamulaştırma işleminin ardından da bina iş makineleri ile yıkıldı. Yıkımı yakından takip eden Başkan Atila Aydıner, “Zamanı üreterek kullanıyor, daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için aralıksız çalışıyoruz” dedi.
Bayrampaşa Belediyesi, daha güzel, daha yeşil ve daha düzenli bir Bayrampaşa için kamulaştırma çalışmalarına devam ediyor. Bayrampaşa Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Muratpaşa Mahallesi Onarım Sokak’ta yolu daraltan 3 katlı bir binanın kamulaştırılması sağlandı. Kamulaştırma işleminin ardından da bina iş makineleri ile yıkıldı. Kamulaştırma sonrası kazanılan alanın bir bölümü yol, bir kısmı da yeşil alan olarak değerlendirilecek.
“YEPYENİ BİR BAYRAMPAŞA HAYALİMİZ VAR”
Yıkımı yakından takip eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner, “Bayrampaşa’mızı tepeden tırnağa dönüştürmek ve daha da güzelleştirmek için aralıksız çalışıyoruz. Yepyeni bir Bayrampaşa hayalimiz var. Bu hayali gerçekleştirebilmek için her ayrıntıyı düşünmek zorundayız. Daha güzel ve yaşanabilir bir Bayrampaşa için vermiş olduğumuz mücadele devam edecek” dedi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website