Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi


İzmir'de ABD'li rahip Brunson, spor yapabilmek için koşu bandı talep etti. Savcılığın onay vermesinin ardından eve koşu bandı getirildi.
İzmir'de ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un ev hapsinde bulunduğu sokak ve apartmandaki güvenlik önlemleri sürüyor. Kendi aralarında bayramlaşan polisler Kurban Bayramı'nda da önlemleri aksatmadı. Bu arada ev hapsinde bulunan Brunson'un evinde spor yapmak için koşu bandı aldığı da öğrenildi.
POLİSLER BAYRAMDA DA BRUNSON'UN EVİNİN ÖNÜNDE NÖBET TUTMAYA DEVAM ETTİ
Terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanırken 'sağlık sorunları' dikkate alınarak 25 Temmuz günü tahliye edilip ev hapsine alınan ABD'li Andrew Craig Brunson'un sokağında güvenlik önlemleri bayramda da sürdü.
ŞÜPHELİ GÖRÜLEN ARAÇLAR DURDURULARAK KONTROL EDİLDİ
İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Özel Harekat şube müdürlüklerinden ekipler, sokakta gün boyu devriye gezdi, motorize polisler de sokağın iki ucunda nöbet bekledi. Polis, şüpheli gördükleri kişileri ve araçları durdurarak kontrol etti. Polisler bayram nedeniyle görev başında birbirleriyle bayramlaştı.
BRUNSON'UN KOŞU BANDI İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ
Sokakta Özel Harekat timleri ikişerli şekilde devriye attı. Bu devriyelere zaman zaman motorlu yunus timleri de katıldı.
Ev hapsinde bulunan Brunson'un isteği üzerine, spor yapabilmek için koşu bandı aldığı da öğrenildi. Brunson'un talep ettiği, savcılığın da onay verdiği koşu bandının yetkililerce evine getirilip kurulduğu ifade edildi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website