Kadıköy sokaklarında hızla ilerleyen tır, 20 aracı hurdaya çevirdi

Kadıköy'de gece saatlerinde yaşanan olay sabah işe gitmek için evden çıkan mahalleliye kabusu yaşattı. Sokakta hızla ilerleyen bir tır şoförü park halindeki 20'yi aşkın araca çarparak büyük maddi hasara neden olurken, tırın sokaktan geçtiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Kadıköy'de gece yarısı sokakta ilerleyen bir tır şoförü park halindeki 20'yi aşkın araca çarptı. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken, tırın sokakta ilerlediği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
20'Yİ AŞKIN ARACA BÜYÜK HASAR VERDİ Olay saat 02.30 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi Mühürdar Karakolu Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre sokakta hızla ilerleyen tır şoförü yol kenarında park halinde olan 20'yi aşkın araca çarptı. Araçların bir çoğunda maddi hasar meydana geldi. Tırın Kızıltoprak'a doğru ilerlediği öğrenildi.
TIRIN SOKAKTAN GEÇTİĞİ ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA Araç sahipleri sabah saatlerinde olayı fark etti. Zarar gören otomobiller çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılırken, araç sahipleri karakola giderek şikayetçi oldu. Tırın sokaktan geçtiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Polis ekipleri tır şoförünü yakalamak için çalışma başlattı.
"STADIN ORAYA KADAR ARABALARIN HEPSİ BÖYLE" Mahalle sakinlerinden bir kadın, "Biz de bilmiyoruz ne olduğunu, arabalar boydan boya gitmiş." dedi. Çevre sakinlerinden Metin Şut ise, "Aşağıdan bir tır gelmiş. Hızlı geliyormuş. Sağ taraftakilerin hepsini almış. Sol taraftaki arabalar sağlam. Görgü tanıklarına göre stadın oraya kadar arabaların hepsi böyle. Aşağı yukarı 20-30 tane araç hasarlı. Dar bir sokak. Bunu biz çok yaşıyoruz" şeklinde konuştu.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website