İstanbul Boğazı'nda yeni yıla özel havai fişekli görsel şölen

İstanbullular, 2024'ün coşkusunu Boğaziçi'nde yaşadı. Boğaz hattına akın eden yerli ve yabancı ziyaretçiler yeni yıla havai fişeklerle "merhaba" dedi. Üsküdar'da Kız Kulesi'ndeki ışık gösterisi izleyenleri büyülerken, saatler gece yarısını gösterdiğinde ise havai fişeklerle görsel şölen oluştu. İstanbul'da 2024'ün ilk dakikalarında Kız Kulesi ve İstanbul Boğazı havadan görüntülendi. Binlerce yerli ve yabancı ziyaretçinin akın ettiği Boğaziçi'nde havai fişek şovu nefes kesti.
BOĞAZ'DAKİ HAVAİ FİŞEK ŞOVU MEST ETTİ Yeni yıla girmeyi heyecanla bekleyen vatandaşlar, İstanbul'un simgesi bölgelere akın etti. Üsküdar'da ise vatandaşlar Kız Kulesi'ndeki ışık gösterisini izledi. Saatler 00.00'ı gösterdiğinde havai fişeklerle görsel şölen oluştu.
Ortaköy Meydanı'nda toplanan vatandaşlar ve turistler, İstanbul Boğazı'nda yapılan havai fişek gösterisiyle yeni yıla "merhaba" dedi. Buradakiler ayrıca, Boğaz manzarasında fotoğraf çektirdi. Kutlamalar 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden görüntülendi.
KIZ KULESİ'NDE GÖRSEL ŞÖLEN Kız Kulesi ve İstanbul Boğazı havadan dron ile de görüntülendi. Kuzguncuk Sahili'ne gelenler ise yeni yıla havai fişek gösterileri izleyerek girdi.
İşte İstanbul'dan yeni yıl manzaraları:
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website