Murat Kurum'dan gençlere seçim vaadi: Toplu ulaşımda yüzde 40 indirim yapacağım

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlere ulaşımda indirim vaadinde bulundu. Kurum, "Bizde söz namustur. O yüzden 1 Nisan'da toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını uygulayacağız" dedi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Akademi Beyoğlu'nda gençlerle buluştu. Son derece renkli geçen buluşmada Kurum, seçimi kazanmaları durumunda gençlere ulaşımda yüzde 40 indirim yapacaklarını vadetti. "YÜZDE 40 İNDİRİM KARARINI 1 NİSAN'DA UYGULAYACAĞIZ" Kurum yaptığı açıklamada "Gençlerimiz bu şehrin bir parçası. Biz, verilen sözleri tutmak zorundayız. Bizde verilen söz namustur. O yüzden biz ağzımızdan ne çıkıyorsa o sözü tutmak için gayret göstereceğiz ve toplu ulaşımda alınan yüzde 40'lık indirim kararını 1 Nisan'da uygulayacağız" ifadelerine yer verdi.
"GENÇLERİN EĞİTİMİNE DESTEK SUNACAĞIZ" Gençlere okul hayatları ve sonrasında her türlü desteği vereceklerini belirten Kurum, '"Açacağımız ofisler ve atölyeler ile gençlerin eğitimine katkı sunacağız" dedi.
İŞİNİ KURMAK İSTEYEN GENÇLERE DESTEK SÖZÜ Ders çalışmanın yanı sıra gençlerin bu ofislerde spor yapıp kütüphaneden de faydalanabileceğini belirten Kurum, '"İşini kurmak isteyen gençlerimize destek olacağız" diye sözlerini sürdürdü.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website