MHP lideri Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27. yılında MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti.
Türk siyasetinin yarım asrına damgasını vuran, Türk dünyasına yaptığı büyük hizmetler ve verdiği mücadeleyle yakın tarihin unutulmaz isimlerinden olan Milliyetçi Hareket Partisinin (MHP) kurucu Genel Başkanı, ülkücü hareketin efsanevi lideri ve Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakan Yardımcısı, Alparslan Türkeş, 4 Nisan 1977 tarihinde vefat etti. "Türk milletinin son Başbuğu" olarak anılan Türkeş, her yıl olduğu gibi Hakk'a yürüyüşünün 27. yılında da sevenleri tarafından yâd ediliyor.
MHP LİDERİ BAHÇELİ, BAŞBUĞ TÜRKEŞ'İN KABRİNİ ZİYARET ETTİ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27. yılında MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti.
Türkeş'in kabrine bakır ibrikle su döküp dualar okuyan ve karanfiller bırakan Bahçeli'ye, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmazi, Mevlüt Karakaya, Filiz Kılıç, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, MYK üyeleri, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Ankara İl Başkanı Alparslan da eşik etti.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website