Fenerbahçe'de Terraneo Dönemi Sona Erdi


Yaptığı transferlerle gündeme oturan Giuliano Terraneo, aynı başarıyı Samandıra'da gösteremeyince pasif göreve çekilmişti. İtalyan sportif direktör resmen F.Bahçe'den ayrıldı.

Fenerbahçe'de Terraneo dönemi resmen sona erdi. Sezon başı Fenerbahçe'ye sportif direktör olan ve daha sonra Nani, Robin van Persie gibi yaptığı transferlerle gündeme damga vuran İtalyan futbol adamı, Samandıra mesaisinde ise aynı başarıyı gösterememişti.
YAKIN ÇEVRESİNE İSTİFA ETTİĞİNİ SÖYLEDİ
Hürriyet'in haberine göre; Giuliano Terraneo'nun yetkileri sonradan kısıtlanmış, ardından da Samandıra'dan tamamen el çektirilmişti. Fenerbahçe'den gönderildiği belirtilen İtalyan sportif direktör yakınlarına 'istifa ettiğini' söyledi. Ancak sarı lacivertli yetkililerİ bu durumun söylendiği gibi gerçekleşmediğini ve ayrılma şeklinin 'istifa olmadığını' belirttiler.
KRİZLERİ ÇÖZMEDE YETERSİZ KALDI

Ancak kesin olan şu ki; İtalyan sportif direktör resmen F.Bahçe'den ayrıldı. Ayrılık sonrası daha önce yaşadığı İsviçre'ye dönecek Terraneo bir süredir sadece maaşını alıyordu. Zaten takımla bağlarını uzun süre önce koparan Terraneo'nun, Van Persie krizini çözmede yetersiz kaldığı, futbolcuların sorunlarıyla ilgilenmediği iddia ediliyordu. Bu nedenleSamandıra'yla bağları koparılan Terraneo, ardından pasif göreve çekilmişti ve bir süredir istifa etmesi bekleniyordu. İtalyan futbol adamının yetkilerinin alınmasının ardından başkan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri takımla daha çok ilgilenmeye başlamışlardı.
Kaynak: Hürriyet
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website