Çekmeköy Taşdelen Ormanları, 6. Çekmeköy Ultra Gece Maratonu’na ev sahipliği yaptı.
Çekmeköy 6. Ultra Gece Koşusu Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşti. Yüze yakın sporcunun katıldığı yarışda, yarışmacılar birbirleriyle olduğu kadar soğuk hava ve arazi şartlarına karşıda mücadele verdi.
![](http://www.istanbulajansi.com/files/uploads/content/Haber_Video/doga-sporlarinin-mer_ocsA.jpg)
Türk Dünyası’nda baharın gelişi olarak bilinen Nevruz Bayramı’na denk gelen koşuda, yarışmacılar 15, 30 ve 50 km’lik parkurlarda ter döktüler. Yarış alanında sporcularla buluşan Çekmeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Latif Coşar "Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın hepinize selamı var. Çekmeköy’ü doğa sporlarının merkezi haline getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin ilgi ve isteği bizlerin gayretini artırıyor. Spor aşkınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum" dedi.