Okmeydanı'na Hem Ziyaret Hem Tapu


Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan Okmeydanı Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra Kaptanpaşa Mahallesi’nde bir eve misafir olan Başkan Demircan 11 ailenin daha tapularını teslim ederek, “Bugün sizlerle bir arada olmaktan ve sevincinizi paylaşmaktan çok mutluyum. İnşallah Okmeydanı’nda nice sevinçleri daha birlikte yaşayacağız” dedi.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yarım asırlık tapu sorunu çözülen Okmeydanı’nı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde bulunan esnafları tek tek gezip hayırlı işler dileyen Başkan Demircan, vatandaşların dönüşüm projesi ile ilgili merak ettiği soruları da cevapladı. Daha sonra Kaptanpaşa Mahallesi’nde Gülep Ailesi’ne misafir olan Başkan Demircan,işlemleri tamamlayıp tapularını almaya hak kazanan 11 ailenin daha tapularını teslim etti.
’FATİH SULTAN MEHMET CADDESİ HER GEÇEN GÜN GÜZELLEŞİYOR"
Ailelerin tapu sevincine ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demircan, “Bugün sizlerle bir arada olmaktan ve sevincinizi paylaşmaktan çok mutluyum. İnşallah Okmeydanı’nda nice sevinçleri birlikte yaşayacağız.” dedi. Başkan Demircan, "Fatih Sultan Mehmet Caddesi her geçen gün güzelleşiyor. Buna bağlı olarak da yeni işletmeler açılıyor ve bu beni çok heyecanlandırıyor. Okmeydanı gün geçtikçe kendini daha da geliştiriyor, insanların ekmek parası kazandığı, insanların yöneldiği bir yer olmaya başladı. Biz de vatandaşlarımız için bir yandan tapu vermeye devam ediyor, diğer yandan da dönüşümle ilgili hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website