'Ülkücüler, tek yürek olarak cevap verecek'


MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Milliyetçi Hareket Partililerin, Türk milliyetçilerinin, ülkücülerin ülkenin üzerinde oynanan derin ve büyük oyuna tek bir yürek hâlinde cevap vereceklerini söyledi. Büyüataman, "Siyaset kurgularını MHP'siz bir siyaset, bu mümkün değilse Bahçeli'siz MHP üzerine şekillendiren karanlık odaklar, ülkemiz üzerindeki bütün tasarruflarını hiçbir engelle karşılaşmadan rahatça yürütmek içinplanlarını devreye soktular. Türk Devletinin yok edilmesi çabalarına karşı topyekûn verdikleri mücadele karşısında maruz kaldıkları komplo ve ihanetler, geçmişte olduğu gibi, bugün ve yarın da 'Ülkücü Hareketin sarsılmaz imanı' ile bertaraf edilecektir." diye konuştu. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 'Partimize yönelik iftiralar' başlıklı yazılı bir açıklama yaptı. 

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türk-İslam ülküsünden feyz alan değişmeyen ilkeleri, inançları, idealleri ve siyasi hüviyetiyle 47 yıldır siyaset sahnesinde olduğunu belirten Büyükataman, "Milliyetçi Hareket her devirde siyasi suikastların hedefi olmuş, entrika ve psikolojik saldırılarla içten çökertilmeye çalışılmıştır. Yani biz bu filmi daha önce defalarca görmüş ve bire bir muhatap olmuş bir tecrübeye sahip siyasi partiyiz." dedi. 

Kanal kanal gezip '7 Haziran sonrası oluşan tabloda biz olsaydık meclis başkanlığını AKP'ye kaptırmazdık' diyenlerin, HDP ile ortaklık yapacaklarını da aslında itiraf etmiş olmadıklarını hatırlatan Büyükataman, "Gerçi bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yoktur. Çünkü 'meclis başkanını seçtirirdik' yani 'HDP ile ortak hareket ederdik' diyen şahıslar HDP'nin barajı geçmesinde bir beis görmediklerini zaten ilan etmişlerdir. 7 Haziran seçimleri sonrası AKP 258, CHP 132, MHP 80 ve HDP 80 milletvekili çıkarmıştır. AKP karşısında meclis başkanlığını kazanma ihtimali HDP işin içine katılmadan mümkün değildir. Tüm bunları yok sayarak MHP Genel Başkanını suçlamak ahlaksızlıktır." diye konuştu. 

"Kimse Ülkücü Hareketin hafızasını hafife almasın, aklımızla alay etmesin." diyen Büyükataman, şunları kaydetti: "Milliyetçi Hareket Partililer, Türk milliyetçileri, ülkücüler ülkemizin üzerinde oynanan derin ve büyük oyuna tek bir yürek hâlinde cevap vereceklerdir. Siyaset kurgularını MHP'siz bir siyaset, bu mümkün değilse Bahçeli'siz MHP üzerine şekillendiren karanlık odaklar, ülkemiz üzerindeki bütün tasarruflarını hiçbir engelle karşılaşmadan rahatça yürütmek içinplanlarını devreye soktular.

Bu itibarla Türk devletinin kurucusu, Türk milletinin kurtarıcısı ve Türk vatanının garantörü olan Türk milliyetçiliğini dizginleme, engelleme gayretleri sistemli bir şekilde ilerletilmeye çalışılmaktadır. Sayın Devlet Bahçeli ve MHP kadrolarının; Büyük Ortadoğu Projesine, Akdenizpetrollerinin paylaşılması için oluşturulmaya çalışılan sözde Kürdistan'ın ayaklarına, devlet içinde devlet kurma ve nihayetinde Türk Devletinin yok edilmesi çabalarına karşı topyekûn verdikleri mücadele karşısında maruz kaldıkları komplo ve ihanetler, geçmişte olduğu gibi, bugün ve yarın da 'Ülkücü Hareketin sarsılmaz imanı' ile bertaraf edilecektir." (Cihan)
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website