Şafak Sezer Kalp Krizi Geçirdi


20 Nisan'da İstanbul'daki evinde sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ve bir süre hastanede tedavi gören Şafak Sezer, şimdi de kalp krizi geçirdi.

Bir süredir sağlığıyla ilgili ciddi sorunlar yaşayan oyuncu  Şafak Sezer kalp krizi geçirdi.  Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alınan Sezer'e stent takıldı.
PASTA YİYİNCE KOMAYA GİRDİ
Yıllardır görmediği ablasıyla görüşen ve bu görüşme sırasında aşırı heyecanlanan  Şafak Sezer, bir anda panik atağa kapıldı. Şekerinin düştüğünü zanneden Sezer, toparlanmak için iki dilim çilekli pasta yiyince tam tersi komaya girdi. Hemen hastaneye kaldırılan Sezer'in şekerinin 540 olduğu görüldü.
KALBİNE GİDEN DAMARLAR TIKANMIŞ
Şeker komasına giren ünlü oyuncuya hemen müdahale yapılırken, bu kez kalbine giden damarlar tıkandığı için ikinci kez stent takıldı. Eşinin yanından ayrılmadığı  Şafak Sezer, şu anda  Acıbadem Hastanesi'nde tedavi ediliyor.
SİNİR KRİZİNİN NEDENİNİ AÇIKLADI
Son olarak doktorların tedavi sürecini uzatmasına rağmen hastaneden kaçmaya çalıştığı yönündeki haberlerle gündeme gelen  Şafak Sezer, geçirdiği sinir krizinde 12 yıllık birikim ve en yakın arkadaşının ölüm yıldönümünün etkili olduğunu söyledi.
DÜN 'İYİYİM' DEMİŞTİ
Şafak Sezer, hayranlarına 'iyiyim' mesajı göndermiş, program sunucusu  Gülşen Yüksel Salt ile Müge Dağıstanlı'ya da selam söylemişti.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website