Üsküdar’da duraksız taksi kalmayacak


Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Ata 2’ taksi durağı, Başkan Hilmi Türkmen’in katıldığı törenle açıldı.
Yapımı Üsküdar Belediye’si tarafından gerçekleştirilen taksi durağının açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Türkmen burada yaptığı konuşmada taksi şoförlerine ilçe içinde açılacak yeni taksi duraklarının müjdesini verdi.
“Üsküdar’da duraksız taksi kalmayacak”
Açılışın töreninde bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, yaptığı konuşmada: “Gerçekten belediyeler insan hayatının her alanında olmak durumundadır. İnsana nasıl daha fazla dokunabilirsek onların yanlarında olabilirsek doğrusu biz de mutlu oluyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz. Dolayısıyla Üsküdar’ın mutluluğudur. Bu arkadaşlarımız şoför kardeşlerimiz buradaki bir dinlemeyle molayla daha kaliteli bir hizmet sunabileceklerdir. İnsanlara daha güler yüzlü davranacaklardır” dedi.
Başkan Türkmen, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Daha 2 gün önce Mehmet Akif Ersoy mahallemizdeki taksi durağımızı açtık. İnşallah bundan sonra Kısıklı, Beylerbeyi taksi durağını açacağız. Çalışmaları devam eden duraklarımız var. Onları da inşallah tamamlayacağız. Seçim öncesi sizlere bir sözümüz vardı. Üsküdar’da duraksız taksi kalmayacak demiştik. Gerçekten biz bu sözümüzün arkasındayız.”
Başkan Türkmen açılış töreninin sonunda katılımcılarla birlikte kurdele keserek taksi durağının açılışını gerçekleştirdi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website