Bayrampaşa Demirkapı Caddesi Çakmak Sokak'ta bulunan Fırının ve yan binasının çatısı yandı. Neden çıktığı belirlenemeyen yangına Bayrampaşa itfaiyesi anında müdahale ederek, yangının diğer binalara sıçramadan kontrol altına aldı. Uzun uğraşlar sonunda söndürülen yangının soğutma çalışmaları havanında aşırı sıcak olmasından dolayı uzun sürdü. Yangında herhangi bir yaralanan olmazken, hasar meydana geldi.
Haber:Metin Kutun
Foto :Eren Şenman