DEMİRKAPI CADDESİ YENİ YÜZÜYLE GÖZ DOLDURUYOR


Yol bakım ve onarım çalışmalarını düzenli olarak sürdüren Bayrampaşa Belediyesi, ilçenin en işlek caddelerinden Demirkapı Caddesi’ni baştan sona yeniliyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Atila Aydıner, “Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Bayrampaşa için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Demirkapı Caddemizi yeni yüzüyle en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız.” dedi.
Bayrampaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçenin en işlek caddelerinden Demirkapı Caddesi’nde yenileme çalışması gerçekleştiriyor. İki aşamada tamamlanacak çalışmalar çerçevesinde, bozulan ve yer yer çöken zemin kaplamaları tamamen söküldü, ardından da caddeye baskı betonlu asfalt döküldü. Desenli asfalt Bayrampaşaspor’un renkleri olan kırmızı ve yeşil ile boyanarak caddeye görsel zenginlik kazandırıldı. Çiçeklerle de süslenen cadde yeni yüzüyle vatandaşlardan büyük beğeni aldı.
Öte yandan, caddenin kaldırımlarındaki hasar gören ve kırılan taşlar da değiştirilerek yenilenecek. Ayrıca, parklanmayı önleyen sınır elemanları caddenin aurasına uygun olarak boyanarak yeniden konumlandırılacak.
Caddenin yeni yüzüyle en kısa sürede yaya ve araç trafiğine açılması planlanıyor.
 
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website