Sirkeci'de toplu taşımadaki yoğunluk vatandaşları gerdi! Kimi camları yumrukladı, kimi polisle tartıştı

Ramazan bayramının 2. gününde toplu taşıma araçlarında yaşanan yoğunluk sinirleri gerdi. Sirkeci Marmaray İstasyonu'nda, peronlardaki yoğunluğun azalması için istasyon girişlerindeki kapıların kapatılması vatandaşların tepkisine neden oldu. Bazı vatandaşlar tepkilerini göstermek için istasyonun camlarını yumruklarken, bazıları ise polis ekipleri ile tartıştı. Yaşananlar sonrası yaşlı bir kadın fenalık geçirdi. Havanın sıcak olması ve toplu taşıma araçlarının ücretsiz olmasını fırsat bilen İstanbullular adeta kendilerini sokağa attı. İstanbul genelinde toplu taşıma araçlarında aşırı yoğunluk yaşandı. YOĞUNLUĞUN AZALMASI İÇİN KAPILARI KAPATTILAR Sirkeci Marmaray İstasyonu'nda yaşanan yoğunluk polisle vatandaşları da karşı karşıya getirdi. Peronlardaki yoğunluğun azaltılması için istasyonun giriş kapıları bir süre kapatıldı.
VATANDAŞLAR CAMLARI YUMRUKLADI Duruma tepki gösteren bazı vatandaşlar istasyonun camlarını yumruklarken, bazı vatandaşlar ise polis ekipleriyle tartıştı. Yoğunluktan en çok çocuklar ve yaşlılar olumsuz etkilendi.
YAŞLI BİR KADIN FENALIK GEÇİRDİ Kalabalığın içinde sıkışan bir çocuk babasının kucağından iner inmez ağlarken, yaşlı bir kadında istasyonun giriş kapısının önünde fenalık geçirdi. Vatandaşlar, istasyonun kapılarının kapatılmasından dolayı görevlilere tepki gösterdi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website