İzmir ve Malatya'da peş peşe depremler! 4.2 ve 4 şiddetinde sarsıntılar meydana geldi

Türkiye adeta beşik gibi sallanıyor. Gece saatlerinde Bolu'da meydana gelen sarsıntının ardından saat 14:53'te İzmir'de 4.2, 15:10'da da Malatya'da 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. İzmir'de 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Bu depremden kısa bir süre sonra Malatya'da da 4 büyüklüğünde bir sarsıntı yaşandı. İZMİR DEPREMİNİN DERİNLİĞİ YAKLAŞIK 9.18 KİLOMETRE Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın ( Afad ) paylaştığı bilgiye göre, İzmir'in Aliağa ilçesi açıklarında saat 14.53'te 4.2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem yerin yaklaşık 9.18 kilometre derinliğinde gerçekleşti.
MALATYA'DA 4 ŞİDDETİNDE DEPREM Ege Denizi'ndeki sarsıntının ardından bir deprem haberi de Malatya'dan geldi. AFAD verilerine göre; saat 15:10'da merkez üssü Malatya'nın Battalgazi ilçesi olan 4 büyüklüğünde bir deprem yaşandı. Sarsıntı yerin yaklaşık 8.79 kilometre derinliğinde gerçekleşti.
GECE SAATLERİNDE BOLU DA SALLANDI Öte yandan; Bolu'da da saat 01.03'te 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Herhangi bir olumsuzluğa yol açmayan deprem, İstanbul dahil olmak üzere çevre illerde de hissedildi.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website