Atatürk Havalimanı'nda Bomba Paniği!


Atatürk Havalimanı'nda şüpheli bir çanta ve sahibi belirlenemeyen motosiklet paniğe deden oldu. Bomba imha uzmanlarının incelediği çanta temiz çıkarken, motor sürücüsü park cezasıyla kurtuldu.
Atatürk Havalimanı'nda sahipsiz bir şüpheli bir çanta ve başka bir noktada bırakılan motosiklet, havalimanındaki güvenlik güçlerini alarma geçirdi. Saat 17: 00 sırlarında Dış Hatlar Terminali geliş katında yerde duran sahipsiz bir sırt çantasının bulunması üzerine polis vatandaşları uzaklaştırarak çevrede güvenlik önlemi aldı.
ÇANTA TEMİZ ÇIKTI
Bölgeye güvenlik şeridi çekilerek vatandaşların ve araç trafiğinin geçişine izin verilmedi. Bu arada bazı vatandaşların cep telefonlarıyla olay anını görüntülediği görüldü. Olay yerine gelen bomba imha uzmanının yaptığı incelemede şüpheli bir bulguya rastlanmadı. Daha sonra şeritler kaldırılarak yol yeniden trafiğe açıldı.
MOTOSİKLET SAHİBİ PARK CEZASIYLA KURTULDU
Herkesin rahat nefes aldığı o dakikalarda bir başka şüpheli durumla daha karşılaşıldı. Bu kez olayın yaşandığı yerin yaklaşık 100 metre ilerisinde yolcuların yoğun olarak bulunduğu kaldırımda sahipsiz bir motosikletin olduğu bilgisi geldi.

Polis ekipleri bu kez bu bölgede önlem aldı. Ancak kısa bir süre sonra durumdan haberi olmayan motosiklet sahibi geldi. Durum karşısında şaşkın olduğu gözlenen motosikletin sahibi "Paketim geldi, arkadaşım geldi de ondan aldım" dedi. Olayın anlaşılması üzerine polis ekipleri motosiklet sürücüsüne yanlış park nedeniyle ceza yazdı.
Paylaşki Değeri Artsın :
Print PDF

Yükleniyor...

Son Yazılar

Köşe Yazarları

Popüler

Dış Kaynaklar

 
Support : Site Yaptır | Web Destek | Danışmanlık
Yazılım/Tasarım : ERSA
Copyright © 2013. İstanbul Haber Gazetesi - İstanbul'un Sesi
Ersa Tasarım
Copyright 2012 Site Oluştur | Bu Bir Er-Sa Markasıdır. Tasarım: Creating Website